Komentarze

Fotografia

Autor: maurycykrol | Kategorie: Zdjęcia weselne
Tagi:
17. stycznia 2016 01:41:00

Wielu osobom wydaje się, iż fotografia ślubna to nic trudnego – trzeba tylko wziąć stosowną kamerę, odnaleźć zlecenie i już można zarabiać kilkaset złotych za jedno popołudnie. Nic wprawdzie bardziej mylnego! Jak w każdej specjalizacji fotograficznej ważne są prawidłowe odruchy powiązane nie tylko z wyborem ustawień sprzętu, czy profesjonalnym rynsztunkiem, lecz też związane z umiejętnością znalezienia się w stosownym miejscu o trafnym czasie, a w następstwie tego umiejętności fotografowania najważniejszych momentów. W przypadku fotografii ślubnej nie ma miejsca na powtórki podejść!

 

Ogłoszenia

 

Bardzo często na słupach ogłoszeniowych można odnaleźć przyklejone kartki z treścią „fotograf ślubny Kraków”, „fotografia ślubna Kraków”, „fotografia ślubna Warszawa”, czy co więcej „tani fotograf ślubny”. Warto sprawdzić dokładnie obwieszczenia, dlatego, iż ślub jest bardzo istotnym dniem dla większości osób – czy warto psuć sobie jego atmosferę i późniejsze pamiątki tym, iż chcieliśmy zaoszczędzić na usługach profesjonalnego fotografika ślubnego sto złotych?

 

Jak dużo to kosztuje?

 

Koszt usług kompetentnego fotografa ślubnego to w zależności od naszych oczekiwań i jego poziomu koszt od około kilkuset złotych. Wszyściuśko zależy także od tego, ile czasu fotograf ma spędzić z nami czas – czy ma być obecny tylko w toku samej ceremonii ślubnej, czy także w toku kompletnego wesela i poprawin.

Brak komentarzy

Komentarze nie są dostępne dla gości - zaloguj się aby dodać wpis